כללי

במסגרת פעילות בססח – החברה הישראלית לביטוח אשראי בע"מ (להלן: "בססח") כחברת בת בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים בתחום האחריות התאגידית ועל-פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998 והתקנות שהותקנו מכוחו, אנו פועלים ללא הרף למען קידום הנגישות בבססח במגוון השירותים אותם אנו מעניקים לכלל לקוחותינו.

בססח מייחסת חשיבות רבה לתחום הנגישות במגוון ערוצי השירות אותם היא מציעה ללקוחותיה, והיא רואה בעשייה זו חלק בלתי נפרד מפעילותה.

התאמות הנגישות שבוצעו בבססח

רכזת הנגישות של בססח

עובדת בססח, הגב' ענת אוראל ילון, הוכשרה ומונתה לתפקיד רכזת הנגישות של בססח והיא מרכזת את כלל המאמצים בתחום זה. באפשרותך ליצור עמה קשר באחת הדרכים הבאות:
באמצעות הטלפון, למספר: 03-7964201
בדואר אלקטרוני, לכתובת: Anat.Yalon@icic.co.il
באמצעות מילוי טופס צור קשר בקישור הבא: https://www.harel-group.co.il/contact/Pages/icic-access.aspx


שירות לקוחות נגיש

עובדי הקבוצה העוסקים במתן שירות ללקוחותיה עברו הדרכה והכשרות בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות. במסגרת זו קיבלו כלים למתן שירות נגיש ולאופן הטיפול בפניות של לקוחות בנושא שירות נגיש. כמו כן, המענה הקולי במערכת לניתוב שיחות הונגש כך שהמידע הוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. ניתן ליצור קשר עם החברה בכל אחת מן הדרכים הבאות:

מידע נגיש

לבקשת אדם עם מוגבלות, אנו נמסור מידע באופן שיבטיח לו נגישות למידע ולקבלת השירות. המידע יימסר לבקשת אדם עם מוגבלות באמצעות התאמת נגישות המתאימה למוגבלותו.

אתר אינטרנט נגיש

באופן כללי, אתר נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בו, לצרוך את המידע הקיים בו ולהשתמש בו ביעילות. כחלק מהתאמות הנגישות שבוצעו, בוצעו ההתאמות הנדרשות באתר בססח, כך שכלל לקוחותינו יוכלו ליהנות מחוויית גלישה נוחה, נעימה ונגישה. לנוחיותך בוצעו התאמות נגישות גם לאתר המותאם בנייד.

מידע על נגישות האתר

בססח פועלת בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 - קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט לרמה AA. תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

אתר בססח עומד בהוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013, בכפוף לסייגים שלהלן:

ייעוץ מקצועי ובדיקות נגישות באתר בוצעו על-ידי חברת נגישות לכל, שווידאה כי האתר עומד בדרישות התקנות.

דיווח על תקלת נגישות

חשוב לנו לציין, כי למרות מאמצינו הרבים להנגיש את כלל הדפים באתר בססח, יתכן ויתגלו חלקים באתר שעדיין אינם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, כחלק ממחויבותנו לאפשר את השימוש בו לכלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלות. יחד עם זאת, יתכן ויתגלו חלקים באתר שעדיין אינם נגישים או שקיימת תקלה בהנגשתם.

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר, אם תרצה להודיע על העדר התאמות נגישות, לבקש ביצוע הנגשה או אם תרצה להפנות את תשומת לבנו לנושא כלשהו בתחום, באפשרותך לפנות אלינו באמצעות טופס צור הקשר שבאתר.
על-מנת שנוכל לטפל בבעיה במהירות וביעילות, יש לצרף לפנייה פרטים מלאים אודות הבעיה, ככל שניתן:

בססח תשקיע את מרב המאמצים על-מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולהשיב לכל פנייה במקצועיות ובמהירות.

תאריך עדכון אחרון: 11 בפברואר, 2021